Centrum Ogrodzeń

Ogrodzenie wokół posesji pełni niezwykle ważną funkcję. Szeroki wybór materiałów i kolorów pozwoli stworzyć eleganckie wykończenie, które nie tylko zagwarantuje bezpieczeństwo i spokój, ale również będzie prezentowało się niezwykle efektownie.


Ogrodzenie także pozwala precyzyjnie określić granice działki budowlanej zgodnie z planem. Mogą Państwo wyróżnić się na tle innych domów nie tylko ładną elewacją, ciekawą aranżacją ogródka czy dachem, ale również wyjątkowym ogrodzeniem metalowym lub siatką.

Elementy naszych ogrodzeń:

Chcesz uzyskać więcej  informacji ?

Zobacz film

Oto co możemy Państwu zaoferować:

SIATKI, SŁUPKI AKCESORIA OGR.

.

Posiadamy: słupki w kolorze i ocynku, słupki betonowe do paneli ogrodzeniowych i siatek, siatki ogrodzeniowe w różnych wysokościach i grubościach. Ponadto akcesoria: uchwyty, obejmy ( w kolorze i ocynku, w pełni kompletne, w różnych rozmiarach i kolorach), nasadki, napinacze, pręty mocujące i wiele innych

WSZYSTKO DO BRAM WJAZDOWYCH

.

Oferujemy: prowadnice, akcesoria bramowe (wózki, zamki, rolki itp.) automatyka bramowa, gotowe bramy pod indywidualne zamówienie.

WSZYSTKO DO BALUSTRAD

.

Posiadamy:tralki kręcone, wygięte, e elementami, elementy kute, poręcze, uchwyty

PRZĘSŁA OGRODZENIOWE

.

nowoczesne, przyciągające uwagę, pod indywidualne zamówienie, trafimy w każdy gust

PANELE OGRODZENIOWE

.

W ofercie różne wysokości od 1m do 2m w różnych kolorach i grubościach. Polski produkt.

PODMURÓWKI BETONOWE

.

Czym wyróżniają się nasze podmurówki? Przede wszystkim są „prasowane” zbrojone i proste. Dzięki temu nie dostaje się do środka woda co zwiększa wytrzymałość produktu. Sprzedajemy towar tylko 1 jakości . Posiadamy długości 2m, 2,46m, 2,5m oraz 3m. Różne wzory i kolory. Zapraszamy by porównać jak powinna wyglądać porządna podmurówka

SZEROKI WYBÓR, KORZYSTNE CENY

ZAPRASZAMY DO SIEDZIBY UNIPOLU